Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego zaprasza na VI Lubelski Rajd Rowerowy. Tym razem uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poznać część Centralnego Szlaku Rowerowego Roztocza na odcinku Zwierzyniec (start – 10.00) – Susiec (meta – 15.00). Trasa prowadzi przez ciekawe krajobrazowo, przyrodniczo i kulturowo miejsca, tj. Park Zwierzyńczyk w Zwierzyńcu, Stajenną Hodowlę Koników Polskich we Floriance, kaplicę na wodzie w Górecku Kościelnym, kamieniołom Babia Dolina w Józefowie, tamę przy zalewie w Majdanie Sopockim oraz Rezerwat Nad Tanwią k. Suśca.

 

Podczas całej trasy Rajdu uczestnikom będzie towarzyszył profesjonalny przewodnik turystyczny, który przybliży informacje na temat odwiedzanych atrakcji. Na mecie na rowerzystów będą czekały dodatkowe atrakcje: piknik oraz konkursy z nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia należy przesyłać do 26.08.2020 do godz. 15.00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

VI Lubelski Rajd Rowerowy będzie realizowany zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego COVID-19.

Wszelkie informacje na temat VI - go Lubelskiego Rajdu Rowerowego znajdują się na stronie: www.lrot.pl, profilach Facebook: Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Informacja Turystyczna w Lublinie.